З нового року – знову до «Школи майбутніх пенсіонерів».

24 2 01 2018Розпочаті заняття у «Школі майбутніх пенсіонерів». Як показує практика, такі заходи допомагають громадянам передпенсійного віку завчасно дізнатися про механізм нарахування пенсії, документи, які необхідно подати та про можливі помилки, які виникають при оформленні. Тож урок для осіб передпенсійного віку відбувся 24.01.2018 року у приміщенні Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ.

Спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян детально ознайомили присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві, які стосуються майбутніх пенсіонерів .

Найбільший інтерес у слухачів викликало питання набуття страхового стажу для призначення пенсії. Пенсійники повідомили «учням», які періоди входять до страхового стажу, роз’яснили термін «гнучкий пенсійний коридор», звернули увагу на вимоги для призначення пенсії, що  вступили в силу з 01.01.2018 року.

Слухачам роздано інформаційні матеріали та запропоновано здійснити реєстрацію на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.