Виїзний прийом громадян у с. Мирівка Кагарлицького району.

26 2 01 201825 січня 2018 року відбувся виїзний прийом у с. Мирівка Кагарлицького району. Прийом громадян здійснювали: керівник апарату Кагарлицької РДА Людмила Демиденко, начальник УСЗН Оксана Дячок та головний спеціаліст Кагарлицького відділу обслуговування громадян Олена Салій.

Питання пенсіонерів стосувались законодавчої бази проведення перерахунку пенсій, можливості збільшення розміру пенсійних виплат з урахуванням стажу роботи за пільговими списками. Також присутніх цікавило питання механізму осучаснення пенсій.

Олена Салій надала детальні відповіді на запитання присутніх, зазначила про можливість отримати консультації за допомогою діючих «гарячих» телефонних ліній управління, а також провела роз’яснювальну роботу щодо популяризації відомчої газети «Пенсійний кур’єр» та переваги користування веб-порталом ПФУ.