Зустріч з учнівською молоддю та трудовим колективом Переселенської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

30 14 01 2018Згідно затвердженого графіку зустрічей з учнівською молоддю заступник начальника Кагарлицького об’єднаного УПФУ Людмила Візьонок та заступник начальника фінансово-економічного відділу Наталія Геращенко відвідали 30 січня 2018 року Переселенську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Спочатку завітали до старшокласників, де розповідали дітям про історію розвитку пенсійної системи в Україні та особливості її реформування, детально роз’яснили, що таке пенсія, кому вона призначається та від чого залежить її розмір; ознайомили з основними положеннями ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»; про добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні; про прийняття пенсійної реформи в Україні з 01.10.2017 року, сутність трьохрівневої системи пенсійного забезпечення та особливості кожного з її рівнів.

Також Людмила Візьонок розповіла про запровадження централізованої системи призначення й виплати пенсій, про новітні безпаперові технології обробки інформації, про формування електронних пенсійних справ з використанням електронних цифрових підписів та про можливості Веб-порталу ПФУ.

Окрему увагу Наталія Геращенко приділила перевагам, які отримують молоді особи під час запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування, негативним наслідкам від приховування доходів і отримання заробітної плати «в конвертах» та провела з дітьми флеш-моб на тему «Молодь за легальну зайнятість».

Зустрілися представники управління і з вчителями даного закладу, яких дуже цікавило питання прийнятої пенсійної реформи. Тому вони розповіли про її складові, про перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати, з якої сплачуються внески. Звернули увагу, що пенсія українців залежить від трьох показників: зарплати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.

Проінформувала Наталія Геращенко і про випадки, коли роботодавці допускають помилки у звітності, яка вноситься до Реєстру застрахованих осіб, що призводить до втрати страхового стажу застрахованими особами та порушення їх конституційного права на його зарахування.

Окрім того, представники управління запропонували присутнім зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та отримувати інформацію зі своєї облікової картки  про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку. Також Людмила Візьонок повідомила, що інформацію про оновлені пенсії громадяни можуть отримати особисто, через веб – портал Пенсійного фонду України, чи «гарячу» телефонну лінію.

Зустріч пройшла у режимі діалогу, на численні питання учні і працівники отримали кваліфіковані та розгорнуті   відповіді.

30 13 01 2018

Додаткова інформація