Виїзний прийом громадян у с. Ліщинка Кагарлицького району

07 02 20186 лютого 2018 року відповідно до затвердженого графіку особистого виїзного прийому громадян керівництвом управління начальник Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світлана Трохименко провела виїзний прийом громадян у с. Ліщинка Кагарлицького району. На прийом звернулось 4 осіб.

Питання пенсіонерів стосувались проведення перерахунку пенсій, можливості збільшення розміру пенсійних виплат з урахуванням стажу роботи. Також присутніх цікавило питання механізму осучаснення пенсій та наявний стаж, з якого здійснено нарахування пенсії.

Світлана Трохименко надала детальні відповіді на запитання присутніх, зазначила про можливість отримати консультації за допомогою діючих «гарячих» телефонних ліній управління, а також провела роз’яснювальну роботу щодо популяризації відомчої газети «Пенсійний кур’єр» та переваги користування веб-порталом ПФУ.