Виїзний прийом громадян у с. Бендюгівка Кагарлицького району

08 02 20187 лютого 2018 року відбувся виїзний прийом у с. Бендюгівка Кагарлицького району. Прийом громадян здійснювали: заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, начальник УСЗН Кагарлицького РДА Оксана Дячок, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кагарлицького об’єднаного УПФУ Валентина Хоменко та головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Кагарлицької РДА Ірина Василюк.

Питання пенсіонерів стосувались перерахунку пенсій, можливості збільшення розміру пенсійних виплат з урахуванням стажу роботи. Також присутніх цікавило питання механізму осучаснення пенсій.

Валентина Хоменко надала детальні відповіді на запитання присутніх, зазначила про можливість отримати консультації за допомогою діючих «гарячих» телефонних ліній управління, а також провела роз’яснювальну роботу щодо популяризації відомчої газети «Пенсійний кур’єр» та переваги користування веб-порталом ПФУ.