Проведення семінару у місті Ржищеві

08 02 2018 28 лютого 2018 року заступник начальника Кагарлицького об’єднаного УПФУ Людмила Візьонок та заступник начальника фінансово-економічного відділу Наталія Геращенко, спільно з представниками Кагарлицького відділення Білоцерківської ОДПІ, провели семінар з підприємцями та бухгалтерами фізичних і юридичних осіб міста Ржищева.

Підчас заходу було обговорено питання необхідності офіційного оформлення трудових відносин, нарахування працівникам заробітної плати не нижче встановленого законодавством мінімуму, можливості набуттястрахового стажу шляхом укладання договорів добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

ФахівціФонду поінформували,щозарахуваннястрахового стажу за місяць в повному обсязі для фізичних осіб –підприємців та найманих працівників можливе лише за умови сплати єдиного соціального внеску з 1.01.2018 року у розмірі не менше 819,06 грн.

Окрім того представники управління роз’яснили присутнім основні аспекти пенсійної реформи 2017 року та зауважили, що законом не передбачається підвищення пенсійноговіку, проте посилюються вимогидо страхового стажу,який необхідний дляпризначенняпенсій. Окрему увагу приділили питанню запровадження накопичувальної системи.

Такожучасникамсемінарурозповілипро можливість контролю за достовірністю своїх данихпротягом  трудової діяльностізадопомогоюсучасного сервісу- веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

08 02 2018 3

Додаткова інформація