Триває робота мобільних точок доступу в рамках проекту « Я маю право!»

25 05 2018Згідно графіку роботи мобільних точок доступу за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, посадових осіб Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної допомоги Київської області, посадових осіб органів Пенсійного фонду України Київської області та посадових осіб органів соціального захисту населення Київської області, затвердженого спільним наказом від 29.03.2018 № 190/6/11/192/71,

24 травня 2018 року начальником Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світланою Трохименкоу складі робочої групи було здійснено виїзний прийом громадян у с. Зеленьки та с. Карапиші Миронівського району.

Всім хто звернувся на прийом до начальника управління   було надано консультації та відповіді з питань порядку оформлення та перерахування пенсійних виплат, можливості збільшення розміру пенсійних виплат з урахуванням стажу роботи.

Окрім того, в ході зустрічей Світлана Трохименко розповіла про можливість отримати консультації за допомогою діючих «гарячих» телефонних ліній управління, а також провела роз’яснювальну роботу щодо популяризації відомчої газети «Пенсійний кур’єр» та переваги користування веб-порталом ПФУ.

25 05 2018 2