Продовжуємо здійснювати виїзні прийоми громадян

25 05 2018 4З метою вдосконалення роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у сфері масової комунікації, наближення послуг до територіальних громад та проведення прямого діалогу з громадянами найвіддаленіших куточків Кагарлицького, Миронівського і Богуславського районів

24 квітня 2018 року головним спеціалістом Кагарлицького відділу обслуговування громадян Валентиною Ободзінською спільно з представниками Кагарлицької РДА та УСЗН було проведено виїзний прийом громадян у с.Стайки Кагарлицького району. Цього ж дня начальником Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світланою Трохименко було проведено виїзні прийоми у с.Польове, с.Зеленьки та с.Карапиші Миронівського району.

У числі питань, які сподівалися вирішити громадяни, більшість належала до традиційних: про складові отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи, про збільшення розміру пенсії, про правильність обчислення страхового стажу тощо.

Окрім того, у ході спілкування начальник управління запропонували відвідувачам   активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та отримання консультацій за допомогою «гарячих телефонних ліній».

25 05 2018 525 05 2018 6