Виїзний прийом громадян у с. Гребені

31 05 2018 2Згідно затвердженого графіку проведення виїзних прийомів, з метою вдосконалення роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у сфері масової комунікації, наближення послуг до територіальних громад та проведення прямого діалогу з громадянами найвіддаленіших куточків Кагарлицького району 30 травня 2018 року начальником Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світланою Трохименко проведено виїзний прийом у с. Гребені Кагарлицького району.

Присутніх цікавили питання методики розрахунку отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи, збільшення розміру пенсії, правильність обчислення страхового стажу тощо.

Окрім того, у ході спілкування начальник управління запропонувала відвідувачам   активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та отримання консультацій за допомогою «гарячих телефонних ліній».