«Останній дзвоник» пролунав для школярів Кагарлицького району

31 05 2018 4"Останній дзвоник" пролунав для школярів Кагарлицького району, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного. В закладах освіти району відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

На святкову урочисту лінійку до Стрітівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. завітала начальник Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світлана Трохименко, яка привітала зі святом учнів, батьків та педагогічний колектив навчального закладу.

У щирих напутніх словах начальник управління побажала всім учням завзятості у оволодінні новими знаннями, випускникам – успіхів у майбутньому, вдалих перших кроків у самостійному житті, впевненості в собі, здійснення мрій та сподівань. Висловила сподівання, що незалежно від обраної професії, молоде покоління зробить гідний внесок у розквіт рідного краю.

31 05 2018 531 05 2018 6