«День відкритих дверей» в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ

08 06 2018 2Фахівцями Кагарлицькогооб’єднаного управління Пенсійного фонду 8 червня 2018 року проведено «День відкритих дверей».  Під час заходу фахівці Фонду продемонстрували відвідувачам роботу громадської приймальні, що діє за принципом «єдиного вікна», розповіли про систему обслуговування громадян на базіцентралізованої системи призначення та виплати пенсій.

Також працівники управління ознайомили присутніх з функціями та завданнями Пенсійного фонду, зі змінами у пенсійному законодавстві та прийнятій пенсійній реформі, акцентували увагу на важливості легальної зайнятості для кожного громадянина, розповіли про можливість добровільної участі у системі загальнообов`язкового державного пенсійного страхування.

Громадяни ознайомились з процедурою реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду, за допомогою якого можна дистанційно взаємодіяти з органами Фонду. Всі отримали інформаційні матеріали та вичерпні відповіді на свої запитання.

08 06 2018 3