Конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»

У Кагарлицькому об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області згідно наказу від 12.06.2018 р. № 40 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» :

-головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації(безстрокове призначення на посаду)

Вимоги до кандидатів:

На посаду головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації необхідна освітавища ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (відповідно до професійного спрямування.

Знання законодавства: Закон України «Про державну службу».Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»,Закон України «Про запобігання корупції»,Закон України «Про захист інформації в інформаційно- телекомунікаційних системах»; Наказ Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 460/26905 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та ін..

Згідно з порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби кандидати проходять тестування, на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання корупції та проведення співбесіди.

Документи приймаються до 17.00 год 03.07.2018 р. за адресою:            м. Кагарлик, вул.. Паркова,14 ( відділ персоналу та організаційно – інформаційної роботи кім 10)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання :

Копія паспорта громадянина України, письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, письмова заява, в якій повідомляє що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ « Про очищення влади», копії документів про освіту, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, особова картка (форма № П-2ДС), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік,

Більш детальніше про умови проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті Нацдержслужби .

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати по телефону : 04573-6-11-04