Виїзний прийом громадян у с. Яхни

13 06 2018 3Згідно затвердженого графіку проведення виїзних прийомів, з метою вдосконалення роботи Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ у сфері масової комунікації, наближення послуг до територіальних громад та проведення прямого діалогу з громадянами Миронівського району, 13 червня 2018 року начальником Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Світланою Трохименко проведено виїзний прийом у с. Яхни Миронівського району.

Під час прийому до начальника управління звернулось 8  осіб . Більшість питань, які сподівалися вирішити громадяни, належала до традиційних: про складові отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи, про збільшення розміру пенсії, про правильність обчислення страхового стажу тощо.

Окрім того, у ході спілкування начальник управління запропонували відвідувачам   активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та отримання консультацій за допомогою «гарячих телефонних ліній».

13 06 2018 4