Виїзний прийом громадян у с. Переселення

24 06 201820 червня 2018 рокузаступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк спільно з заступником начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Людмилою Візьонок та заступник начальника управління – начальник відділу грошових витрат і компенсацій УСЗН Кагарлицької РДА Світланою Драпіковською провела виїзний прийом громадян у с. Переселення   Кагарлицького району.

Громадяни, що звернулись на прийом до Людмили Візьонок, цікавились правильністю нарахування пенсії та обчисленням страхового стажу, складовими отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи, можливістю збільшення розміру пенсії, та отриманням пенсії за рішеннями суду. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому.

Окрім того, у ході спілкування представник управління запропонувала відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та отримання консультацій за допомогою «гарячих телефонних ліній».