Участь у заходах з нагоди Дня скорботи   і   вшанування пам'яті жертв війни в Україні

26 06 2018 522 червня 2018 року в Кагарлицькому парку   біля   Меморіалу Слави за участю представників установ, організацій та громадських об’єднань Кагарлицького району був проведений мітинг знагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, в якому взяли участь і працівники Кагарлицького ОУПФУ.

Зі словами вдячності до учасників заходу виступили голова Кагарлицької РДА Роман   Коваленко, голова районної ради Іван Семцов та   міський голова Олександр Панюта. У кожному виступі відчувався біль, лунала вдячність кожному, хто захистив цілі покоління людей. Також було покладено квіти до Меморіалу слави, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.

26 06 2018 6