День державної служби

26 06 2018 7Щороку 23 червня  в Україні відзначається День державної служби. Тож саме з цієї нагоди  в приміщенні Кагарлицької РДА  відбулися урочистості до Дня державної служби, де голова Кагарлицької РДА Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та міський голова Олександр Панюта привітали своїх колег з професійним святом.

Під час заходу кращі держслужбовці району  були нагороджені Подяками, квітами та цінними подарунками. Серед них і працівники Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області: начальник управління Світлана Трохименко, начальник адміністративно-господарського відділу Оксана Циганок та головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи Оксана Черненко.

Також для присутніх лунали музичні подарунки від діток та культпрацівників Кагарличчини.

26 06 2018 8