Учать у VІІ Літній Спартакіаді серед працівників ПФУ Київської області

26 06 2018 923 червня 2018 року відбулася VІ Літня Спартакіада серед працівників головного управління Пенсійного фонду України в Київській області у смт Макарів Київської області. Щороку такий захід проводиться спільно з Управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації з метою пропаганди та популяризації здорового способу життя і спортивного довголіття серед населення області, продовження фізичної активності та залучення працівників Пенсійного фонду до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Незважаючи на дощ і холодну як для літа погоду, команда Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області з назвою «Блискавка» під девізом «Ми швидкі, круті, блискучі і торнадо неминуче!» завзято ринулася виборювати почесні місця у таких змаганнях: біг 60м.- жінки, біг 100 м.- чоловіки, естафета 4х60 м. -жінки, естафета 4х100 м.- чоловіки, віджимання, підтягування на перекладині, стрибки у довжину, підняття гирі та перетягування канату.

Після напруженого дня працівники Кагарлицького об’єднаного управління приїхали додому хоч і стомленими, але з гарним настроєм та нагородами: почесне ІІ місце та срібну медаль за участь у змаганні з віджимання отримала головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Яна Бутківська, ІІІ місце за підняття гирі 16 кг отримав перший заступник начальника управління Олександр Попченко. Звісно приємно, коли поруч з нами працюють не тільки досвідчені і кваліфіковані, а й здорові та сильні спеціалісти.

26 06 2018 1026 06 2018 11