Заняття у «Школі майбутнього пенсіонера» тривають

27 06 2018Як показує практика, заняття у «Школі майбутнього пенсіонера» допомагають громадянам передпенсійного, та і значно молодшого віку завчасно дізнатися про механізм нарахування пенсії, документи, які необхідно подати та про можливі помилки, які виникають при оформленні. Тож чергове заняття відбулося 27 червня 2018 року. Спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян на чолі з начальником Вітою Заїкою детально ознайомили присутніх зі змінами у пенсійному законодавстві, які стосуються майбутніх пенсіонерів.

Під час зустрічі спеціалісти Фонду акцентували увагу на змінах у пенсійному законодавстві, а саме: порядку визначення права на призначення пенсії за віком починаючи з 01 січня 2018 року; ролі страхового стажу для визначення права на пенсію; призначенні тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; здійсненні перерахунку пенсій особам, які досягли віку 65 років; зміні соціальних стандартів з 1 липня 2018 року.

В ході проведеного заходу пенсійники ознайомили присутніх громадян з новітніми технологіями, надали інформаційні матеріали з покроковою інструкцією для реєстрації на ВЕБ-порталі, ознайомили присутніх з СМС-інформуванням від Пенсійного фонду України та розповсюдили інформаційні буклети.

27 06 2018 2