Участь у заходах з нагоди Дня Конституції України

27 06 2018 327 червня напередодні визначного державного свята – Дня Конституції України відбулися урочистості у приміщенні великого залу Кагарлицької РДА, у яких взяли участь і працівники Кагарлицького об’єднаного управляння ПФУ.

З вітальними словами виступили перед присутніми голова Кагарлицької РДА Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, які побажали процвітання для нашої держави, мирного неба, добра, злагоди та віри в краще майбутнє.

Музичними дарунками порадували присутніх вокалісти Кагарличчини.

Тож і колектив Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ щиро вітає всіх з Днем Конституції України!

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, а тому нам з вами залишається тільки сподіватись, що всі задекларовані Конституцією права та свободи поступово будуть нормою життя громадян України. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож наберемося терпіння та віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буди назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою!

27 06 2018 427 06 2018 5