Виїзний прийом громадян у с. Мирівка

05 07 2018 35 липня 2018 рокузаступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк спільно з головним спеціалістом Кагарлицького відділу обслуговування громадян Кагарлицького ОУПФУ Оленою Салій та заступником начальника - начальником відділу грошових витрат і компенсацій УСЗН Кагарлицької РДА Світланою Драпіковською провела виїзний прийом громадян у с. Мирівка   Кагарлицького району.

Громадяни, що звернулись на прийом до Олени Салій, цікавились правильністю нарахування пенсії та обчисленням страхового стажу, складовими отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи, можливістю збільшення розміру пенсії, та отриманням пенсії за рішеннями суду. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому.

Окрім того, у ході спілкування представник управління запропонувала відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та отримання консультацій за допомогою «гарячих телефонних ліній».