Проведено виїзний прийом громадян у с.Слобода

12 07 201811 липня 2018 року керівник апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмила Демиденко, за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, заступника начальника Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ ЛюдмилиВізьонок таголовного спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян РДА Ірини Василюк, провела виїзний прийом громадян в с. Слобода.

Громадяни, що звернулись на прийом до Людмили Візьонок, цікавились правильністю нарахування пенсії та обчисленням страхового стажу, отриманням пенсії за рішеннями суду, законодавчої бази нарахування пенсії особам, що постраждали внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС та перерахунком пенсій з липня 2018 року. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому.

Окрім того, у ході спілкування представник управління запропонувала відвідувачам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та отримання консультацій за допомогою «гарячих телефонних ліній».