Чергові заняттявідбулись у «Школі майбутнього пенсіонера»

12 07 2018 2Як показує практика, заняття у «Школі майбутнього пенсіонера» допомагають громадянам передпенсійного, та і значно молодшого віку завчасно дізнатися про механізм нарахування пенсії, документи, які необхідно подати та про можливі помилки, які виникають при оформленні. Тож чергове таке заняття відбулося 12 липня 2018 року. Спеціалісти Кагарлицького відділу обслуговування громадян на чолі з начальником Вітою Заїкою детально ознайомили присутніх з питаннями пенсійного забезпечення, які стосуються саме майбутніх пенсіонерів.

Під час зустрічі спеціалісти Фонду акцентували увагу на змінах у пенсійному законодавстві, а саме: порядку визначення права на призначення пенсії за віком починаючи з 01 січня 2018 року; ролі страхового стажу для визначення права на пенсію; призначенні тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату; здійсненні перерахунку пенсій особам, які досягли віку 65 років; зміні соціальних стандартів з 1 липня 2018 року. Окрім того, спеціалісти розповіли про найбільш поширені помилки, що виникають під час заповнення трудових книжок та подачі звітності по ЄСВ та розповіли про шляхи їх усунення.

В ході проведеного заходу пенсійники ознайомили присутніх громадян з новітніми технологіями, надали інформаційні матеріали з покроковою інструкцією для реєстрації на ВЕБ-порталі, ознайомили присутніх з СМС-інформуванням від Пенсійного фонду України та розповсюдили інформаційні буклети.