Виїзний прийом громадян у с. Стрітівка

22 10 2018 219 жовтняпершим заступником голови Кагарлицької РДА Віталієм Тараном, за участю начальника УСЗН Кагарлицької РДА Оксани Дячок, начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян Кагарлицького ОУПФУ Віти Заїки та завідувача сектору звернень громадян РДА Ірини Василюк, проведено виїзний прийом громадян в с. Стрітівка.

Під час проведення прийому до Віти Заїки громадянами ставились питання щодо роз’яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, визначення права на призначення та перерахунок пенсій, отримання електронних пенсійних посвідчень тощо. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому. У ході спілкування відвідувачам було запропоновано активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, що пропонує Фонд, зокрема, користуватися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України та смс-інформуванням.