Прийом громадян у найвіддаленіших куточках – одне з пріоритетних завдань Пенсійного фонду

23 10 201823 жовтня 2018 року члени аудиторської групи та перший заступник начальника Кагарлицького ОУПФУ Олександр Попченко відвідали пункт обслуговування громадян у с.Карапиші Миронівського району та провели зустріч із сільським головою Сергієм Руденком і секретарем сільської ради Наталією Луценко. Під час зустрічі обговорено питання щодо організації роботи з прийому громадян представниками Фонду.

Цього ж дня у пункті прийому громадян с. Карапиші Ольга Дубовик провела особистий прийом, аспеціалісти Пенсійного фонду Зоряна Алексєєва та Віта Заїка провели прийом у пункті прийому громадян с. Стайки Кагарлицького району.

Громадяни, що звернулись на прийом, цікавилися питаннями порядку призначення та перерахунку пенсій, умовами призначення пенсій у разі відсутності стажу, встановлення надбавок, підвищень,інших доплат до пенсій, визначених законодавством тощо.

У ході спілкування представники Фонду запропонували громадянам активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування, що пропонує Фонд, зокрема, скористатися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України, СМС – інформування та ознайомили з перевагами електронного пенсійного посвідчення.

Спеціалістами головного управління відвідано Шубівську, Ліщинську, Стрітівську та Слобідську сільські ради Кагарлицького району, де проведено ознайомлення з умовами прийому громадян при здійсненні виїзних прийомів керівництвом та спеціалістами Кагарлицького ОУПФУ. Адже одним із першочергових завдань фонду є надання послуг на території сільських громад, що, в першу чергу зручно для сільських жителів, адже у них є можливість отримувати компетентні відповіді з питань пенсійного забезпечення неподалік місця свого проживання.

23 10 2018 223 10 2018 323 10 2018 423 10 2018 523 10 2018 623 10 2018 7