Робочі зустрічі на Богуславщині

23 10 2018 1023 жовтня 2018 року керівник аудиторської групи Наталія Мішта та перший заступник начальника Кагарлицького ОУПФУ Олександр Попченко зустрілися з головою Богуславської РДА Іриною Старенькою, головою Богуславської районної ради Володимиром Замирайлом, його заступником Анатолієм Резніченком та головою Богуславського громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО» Юрієм Руденком. Під час цих зустрічей йшлося про налагоджену співпрацю Кагарлицького ОУПФУ з Богуславською РДА, Богуславською районною радою та громадськими організаціями Богуславщини.

Поспілкувалися представники Фонду у Богуславі і з приватними підприємцями та їх найнятими працівниками. Наталія Мішта розповсюдила інформаційні буклети та звернула увагу співрозмовників на те, що відповідно до діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітної плати. Тож у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, за які сплачені страхові внески із заробітної плати, у сумі не меншій мінімального страхового внеску. А проконтролювати свій страховий стаж дуже зручно, зареєструвавшись на веб-порталі ПФУ чи через СМС-інформування.

Цього ж дня головний спеціаліст відділу фінансового аудиту Ольга Дубовик ознайомилась з умовами прийому та роботою громадської приймальні Богуславського відділу обслуговування громадян і здійснила там особистий прийом громадян.

Також, пенсійники завітали до Богуславського вищого професійного училища сфери послуг, де провели зустріч зі студентською молоддю та освітянами. Фахівці ознайомили присутніх з останніми новаціями в пенсійному законодавстві та детально зупинились на змінах, які відбулись протягом року.

Вони наголосили, що для обчислення пенсії враховується тільки офіційна заробітна плата за весь період страхового стажу, тобто заробіток, з якого сплачено внески. Представники ПФУ розповіли присутнім про СМС-інформування від Пенсійного фонду України, оформлення довідок з QR-кодом, переваги отримання електронних послуг за допомогою Веб-порталу та можливості електронного пенсійного посвідчення.

Присутні із задоволенням поспілкувались із представниками Фонду та отримали відповіді на свої запитання. Із студентами коледжу було проведено флеш-моб щодо необхідності легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На завершення представники Фонду відвідали Медвинську об’єднану територіальну громаду та ознайомились з роботою пункту прийому громадян. В.о. голови Медвинської ОТГ Петро Хоха запевнив присутніх у важливості та доцільності здійснення прийому громадян у віддалених робочих місцях спеціалістами ПФУ. Ольга Дубовик поспілкувалася з пенсіонерами, що звернулись на прийом, та надала кваліфіковані відповіді на запитання, а Наталія Мішта поінформувала громадян Медвина про негативні наслідки отримання зарплати «в конверті»і соціальну незахищеність нелегально оформлених найманих працівників та розповсюдила інформаційні матеріали.

23 10 2018 1123 10 2018 1223 10 2018 1323 10 2018 1423 10 2018 1523 10 2018 1723 10 2018 2023 10 2018 21