Семінар-навчання у Ржищівській ОТГ.

26 10 10 201825 жовтня 2018 року заступник начальника головного управління ПФУ у Київській області Олена Зорка відвідала Кагарлицьке об’єднане управління ПФУ Київської області з робочим візитом.

Спільно з головою комісії з припинення Кагарлицького об’єднаного управління Світланою Трохименко та начальником Кагарлицького відділу обслуговування громадян Вітою Заїкою, Олена Зорка відвідала Ржищівську ОТГ, де було проведено семінар-навчання для представників громади.

До складу Ржищівської об’єднаної територіальної громади увійшли: Ржищівська міська рада та Балико-Щучинська, Гребенівська, Півецька, Яблунівська, Піївська сільські ради.

На даному заході також був присутній депутат Київоблради Руслан Кузьменко. Під час навчання було зосереджено увагу на основних положеннях законодавства з питань пенсійного забезпечення та соціального страхування, зокрема, щодо нарахування пенсії, обчислення страхового стажу, складових отриманої пенсії після впровадження пенсійної реформи та особливостей пенсійного забезпечення різних верств населення.

Окрему увагу Олена Зорка зосередила на тривалості страхового стажу, необхідного для обчислення пенсії. Присутнім було наголошено, що зарахування страхового стажу має важливе значення для обчислення розміру пенсійної виплати, тому що з 1 січня нинішнього року для призначення пенсії за віком після досягнення 60-ліття потрібно мати не менше 25 років страхового стажу, а щороку вимога за цим критерієм зростатиме до 2028-го, коли необхідний страховий стаж становитиме 35 років.

Учасникам даного заходу було роздано інформаційні та інструктивні матеріали. Семінар-навчання пройшов у формі діалогу і Олена Зорка надала детальні відповіді на всі запитання присутніх.

26 9 10 2018

26 11 10 2018