Підведені підсумки внутрішнього аудиту

31 10 201830 жовтня 2018 року в приміщенні Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області відбулася нарада за підсумками проведення внутрішнього аудиту за період роботи з 01.05.2016 по 01.10.2018 під головуванням начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова.

Начальник управління внутрішнього аудиту Галина Чопик доповіла присутнім про результати проведеного аудиту, відмітила позитивну оцінку роботи всього управління, акцентувала увагу на напрямках подальшої роботи, зокрема, наголосила на першочерговості виконання планових показників по надходженню власних коштів, зокрема на погашенні заборгованості по адміністративних штрафах.

Начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області надано ряд доручень стосовно подальшої роботи управління: продовження співпраці з місцевими органами влади та соціальними партнерами у напрямку легалізації заробітної плати та зайнятості населення, використовувати всі важелі впливу у цьому напрямку з метою наповнення бюджету ПФУ.

31 10 2018 231 10 2018 3