Робоча зустріч у селі Потік

05 11 20182 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч з головою села Потік Миронівського району Людмилою Музичкою. На зустрічі були присутні: Аліна Скоробогатова – начальник юридичного управління ГУ ПФУ у Київській області, Оксана Антошко – начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління ГУ ПФУ у Київській області, Олександр Попченко - перший заступник начальника Кагарлицького ОУПФУ та Ігор Педченко – голова Миронівської громадської організації «Спілка воїнів учасників АТО».

Під час зустрічі йшлося про ліквідаційну процедуру СТОВ «Потік», погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду та обговорено юридичні аспекти справи про банкрутство цього підприємства.