Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

05 11 2018 2Традиційно, у першу неділю листопада, у нашій країні відзначається День працівника соціальної сфери. Тож і цього року, напередодні свята, 2 листопада, в приміщенні великого залу адмінбудинку відбулися урочистості.

З вітальними словами перед присутніми виступили перший заступник голови Кагарлицької РДА Віталій Таран, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, а музичні вітання для присутніх дарували викладачі та учні школи мистецтв.

Приємно відмітити, що і працівники Кагарлицького ОУПФУ з нагоди цього свята отримали відзнаки та нагороди, як від районних органів місцевого самоврядування, так і від установ обласного рівня. Це Наталія Геращенко, Тетяна Петльована, Лариса Пустова, Олена Салій, Віта Заїка, Галина Побіровська, Тетяна Кеденко та Ольга Онопрієнко.

05 11 2018 3