Продовжуємо спілкуватися з громадянами у віддалених куточках Кагарлицького району

08 11 2018 28 листопада перший заступник голови Кагарлицької РДА Віталій Таран, за участю начальника УСЗН Кагарлицької РДА Оксани Дячок, заступника начальника Кагарлицького ОУПФУ Людмили Візьонок та завідувача сектору звернень громадян РДА Ірини Василюк, провів виїзний прийом громадян в с. Стайки.

Цього ж дня начальник Кагарлицького відділу обслуговування громадян Віта Заїка провела виїзний прийом у с. Шпендівка та с. Бендюгівка Кагарлицького району.

Під час проведення прийому до представників управління ставились питання щодо роз’яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, визначення права на призначення та перерахунок пенсій, необхідні документи для призначення пенсії та строки їх подання. Також фахівці фонду надали роз’яснення щодо залежності пенсії від розміру заробітної плати та тривалості страхового стажу. На всі свої запитання відвідувачі отримали кваліфіковані відповіді.

Окрім того, представники управління розповіли громадянам під час зустрічей про електронні новації від Пенсійного фонду: поінформували, як оформити електронне пенсійне посвідчення, дізнатись про страховий стаж через СМС-повідомлення, отримати довідку про доходи з QR-кодом через особистий кабінет на Веб-порталі ПФУ.

08 11 2018 308 11 2018 4