Чорнобиль – біль, який не забути

26 04 201926 квітня минає 33 роки від дня Чорнобильської трагедії. У Чорнобилі тисячі людей, котрих залучили до подолання наслідків ядерного вибуху, вступили у смертельний двобій з незримим ворогом. Серед них були і наші земляки – кагарличани. У ті дні ліквідатори захищали не лише рідну землю і народ України, а й усе людство.

Сьогодні, 26 квітня 2019 року, біля пам’ятного знаку чорнобильцям у Кагарлицькому міському парку відбувся мітинг – реквієм.

Участь у мітингу взяли керівники району і міста, чорнобильці Кагарлицького району, представники трудових колективів, в тому числі представники Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області.

Перед присутніми виступили в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, які висловили щиру вдячність ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за те, що вони, не шкодуючи власного здоров’я, зупинили атомне лихо та вручили їм подяки, квіти і подарунки .

Настоятель Свято-Троїцького храму, протоієрей Василій Синюк відслужив панахиду за загиблими під час Чорнобильської аварії та ліквідації її наслідків.