Низький уклін Вам, ветерани!

08 12 05 2019Вже стало традицією, що зустрічі з ветеранами, які приурочені до пам’ятної дати 9 Травня, у Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ проходять завжди щиро та душевно.

Тож і сьогодні, 8 травня 2019 року, представники управління відвідали Литвина Івана Петровича, що проживає у Кагарлику. Нажаль, тих, кому хочеться особисто потиснути руку, кого щиро

обійняти та кому висловити величезні слова вдячності за мирне небо над головою, з кожним роком стає все менше і менше….

Голова комісії з припинення Кагарлицького ОУПФУ Світлана Трохименко від імені всього колективу щиро побажала Івану Петровичу міцного здоров’я, довгих років життя і зазначила, що день Перемоги завжди буде шануватися як пам'ять про боротьбу українського народу проти фашизму і за свободу нашої країни.

Цього ж дня керівництвом Кагарлицького ОУПФУ було проведено зустріч з головою Миронівської районної організації ветеранів України Ігорем Самійловичем Савченком. Привітавши його зі святом, Світлана Трохименко вручила ветерану квіти та подарунки. Окрім того, під час цієї зустрічі Світлана Трохименко в телефонному режимі привітала голову Київської обласної ветеранської організації Миколу Сергійовича Томашова. В свою чергу ветерани подякували за теплі слова та закликали берегти найдорожче – мир на землі! Адже ніякі війни не приносять країні щастя і благополуччя.

Тож з нагоди Дня Перемоги бажаємо всім ветеранам великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! Низький уклін, вічна пам'ять і слава всім людям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни!

08 13 05 2019