Максимум корисної інформації за мінімальних часових затрат можна отримати з веб-порталу ПФУ.

08 16 05 2019Пенсійний фонд постійно дбає про те, щоб максимально спростити надання корисної інформації та потрібних послуг громадянам, зробити їх зрозумілими, швидко- та легкодоступними. Завдяки сучасному розвитку цифрових технологій, широкому використанню Інтернет-ресурсів сьогодні для того, щоб отримати інформацію з потужної бази даних Пенсійного фонду чи  послуги з актуальних питань пенсійного забезпечення не обов’язково відвідувати сервісні центри та звертатись безпосередньо до фахівців Фонду.

Адже за допомогою електронних сервісів пенсійної службистрахувальники та застраховані особи мають змогу отримати доступ до персональних даних щодо нарахованої заробітної плати, суми сплачених внесків та тривалості зарахованого стажу, подати запити на виготовлення потрібних довідок та інших документів з підтвердженнямQR-кодом, особи передпенсійного віку – подати заяви на призначення пенсійного забезпечення, записатись на прийом до спеціаліста, пенсіонери – переглянути дані з власної пенсійної справи та дізнатись про всі здійснені перерахунки тощо.

Усе це можна зробити на Веб-порталі Пенсійного фонду, не виходячи з дому. Пройшовши нескладну процедуру реєстрації на цьому електронному сервісі, користувач отримує доступ до широкого спектру послуг пенсійної служби у форматі 24/7 – тобто не обмежується часовими рамками робочого дня для вирішення того чи іншого питання, а може робити це у будь-який зручний для себе час доби. Тим же, хто має електронний цифровий ключ, реєструватись не потрібно – за його допомогою здійснюється прямий  вхід на портал.

А під’єднання послуги СМС-інформування дозволяє оперативно отримувати інформацію працюючим особам про сплачені страхові внески й зарахування страхового стажу, пенсіонерам – про розміри пенсійних виплат.

Отож використання електронних сервісів – зручний спосіб отримання корисної інформації та потрібних послуг без зайвих часових та просторових  витрат.

Додаткова інформація