Жителям Балико-Щучинки про основні аспекти пенсійного законодавства

15 05 2019 314 травня 2019 року головою комісії з припинення Кагарлицького ОУПФУ Світланою Трохименко проведено виїзний прийом громадян у селі Балико-Щучинка Кагарлицького району.

Громадяни, що звернулись на прийом до Світлани Трохименко ставили запитання щодо роз’яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, перерахунку пенсій з 1 березня та 1 квітня 2019 року, виплати коштів за житлові субсидії та інші. На свої запитання відвідувачі отримали кваліфіковані відповіді.

Користуючись нагодою, фахівець Фонду провела зустріч у трудовому колективі Балико-Щучинському старостинському округу виконавчого комітету Ржищівської міської ради, де розповіла працівникам про пряму залежність між офіційним працевлаштуванням з легальним заробітком і майбутніми соціальними виплатами та правом на їх отримання; можливі помилки та шляхи їх усунення у Реєстрі застрахованих осіб; документи, що необхідні при призначенні пенсій тощо.

Окрім того, в ході зустрічей Світлана Трохименко розповіла про можливість отримати консультації за допомогою діючих «гарячих» телефонних ліній управління, а також провела роз’яснювальну роботу щодо популяризації відомчої газети «Пенсійний кур’єр». Також вона ознайомила присутніх громадян з новітніми технологіями в ПФУ та їх перевагами, надала інформаційні матеріали з покроковою інструкцією для реєстрації на ВЕБ-порталі, запропонувала скористатися можливостями СМС-інформування від Пенсійного фонду України, розповіла про електронне пенсійне посвідчення та розповсюдила інформаційні буклети на різноманітну тематику.

15 05 2019 4