Засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Ржищівській ОТГ

15 05 2019 514 травня 2019 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Ржищівській ОТГ. У засіданні взяли учать: голова комісії з припинення Кагарлицького ОУПФУ Світлана Трохименко, представники ДФС, УСЗН, ФСС.

Під час засідання розглядалися питання легалізації заробітної плати і зайнятості населення суб’єктів господарювання Ржищівської ОТГ та питання про нарахування заробітної плати керівникам підприємств у розмірі меншому за мінімальний.

Світлана Трохименко під час засідання робочої групи зазначила, що дане питання є досить важливим у всіх сферах економіки, адже державний бюджет недоотримує значні суми надходжень, в тому числі і єдиного соціального внеску, який спрямовується на виплату пенсій та допомог громадянам.