Контролюйте сплату внесків і зарахування стажу не виходячи з дому

16 05 2019 3Втілюючи нові види послуг  та способи їх надання, Пенсійний фонд прагне вдосконалити їх якість, зробити якомога комфортнішими, якіснішими та максимально зрозумілими для громадян. Одним із найбільш популярних засобів дистанційного обслуговування громадян є Веб-портал електронних послуг ПФУ, кількість користувачів якого невпинно зростає.

Серед них не тільки пенсіонери, а й застраховані особи та страхувальники, адже Фонд зосередив у своїй потужній базі даних інформацію не тільки з пенсійного забезпечення, а й зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцями, зарахування страхового стажу кожній із застрахованих осіб тощо. На цьому популярному електронному сервісі Пенсійного фонду не виходячи з дому можна дізнатися про:

• розмір нарахованого заробітку;
  • суму сплачених внесків;
  • тривалість зарахованого стажу:
  • середній заробіток за певний період;
  • призначення і перерахунок пенсії;
  • стан розрахунків з Пенсійним фондом (для юридичних та фізичних осіб-підприємців)
  • інформацію про умови виплат та перерахунків пенсій;
  • контакти управлінь пенсійної служби та графіки їх прийому,

Зареєстровані користувачі також мають змогу:

• подати заяву на призначення пенсії;
  • записатися на прийом до спеціаліста;
  • замовити та отримати в режимі онлайн довідки та інші документи з підтвердженням QR-кодом;
  • та отримати багато інших корисних послуг.

Окрім того, користувач Веб-порталу може налаштувати безкоштовний сервіс СМС-інформування, який дозволить щомісячно безкоштовно отримувати короткі повідомлення для застрахованих осіб – про зарахування чи незарахування єдиного соціального внеску підприємством, на якому він працює, інформацію про «зароблений» особистий страховий стаж; для пенсіонерів – про результати розгляду звернення за призначенням пенсії, необхідність звернення до ПФУ для підтвердження даних про особу.

Для цього потрібно здійснити он-лайн реєстрацію за електронно-цифровим підписом на порталі Пенсійного фонду (http://portal.pfu.gov.ua) або особисто звернутися до Кагарлицького ОУПФУ та подати заяву для реєстрації на Веб-порталі електронних послуг чи на отримання інформаційного  СМС-повідомлення.