Внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», яким внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Відповідно до внесених змін, якими доповнено пункт 1 розділу VIII прикінцевих та перехідних положень, дії статей даного Закону, в частині отримання посвідчення застрахованої особи в територіальних органах Пенсійного фонду зупинено до 1 січня 2017 року.

Нагадуємо, що посвідчення застрахованої особи являє собою спеціальний документ у вигляді електронної старт-картки з візуальними персоніфікованими ознаками. Дане посвідчення забезпечує документування, збереження і використання індивідуальної інформації про набуті застрахованою особою права у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Надання адміністративних послуг Кагарлицьким об’єднаним управлінням ПФУ Київської області

При наданні адміністративних послуг Кагарлицьке об’єднане управління ПФУ Київської області керується Законом України «Про Адміністративні послуги».

Порядок надання адміністративних послуг здійснюється відповідно до ст.9 ЗУ «Про адміністративні послуги». Також інформацію, щодо порядку отримання адміністративних послуг можна отримати безпосередньо і у Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ Київської області та за допомогою засобів телекомунікацій.

В управлінні надаються дві адміністративні послуги: видача пенсійного посвідчення та видача свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Наказом Кагарлицького об’єднаного управління ПФУ Київської області №75 від 19 червня 2017 року затверджені відповідальні особи та інформаційні і технологічні картки. Адміністративні послуги надаються відповідальними спеціалістами управління безоплатно та згідно з графіком роботи управління. Бланки для отримання адміністраційних послуг надаються в Кагарлицькому об’єднаному управлінні ПФУ Київської області безкоштовно.

Додаткова інформація