Документи для укладення договору

Для того щоб оформити добровільну сплату єдиного соціального внеску, члени фермерських та особистих селянських господарств подають в орган Пенсійного фонду за місцем проживання такі документи:
• заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, в якій зазначають, у якому виді загальнообов'язкового державного соціального страхування вони бажають брати участь;
• документ, що підтверджу є їхнє членство в такому господарстві;


• копії таких документів: довідки   про   присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності); трудової книжки (за наявності) та документа,  що  посвідчує особу.
З особою, що подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, після перевірки викладених у заяві відомостей орган Пенсійного фонду України не пізніше як через 30  календарних днів із дня отримання заяви укладає договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування. Договір про добровільну участь набуває чинності з дня його підписання. Добровільна участь у загальнообов'язковому державному соціальному страхуванні передбачається на строк, зазначений в договорі.

Додаткова інформація