Веб-портал Пенсійного фонду України - сервіс без черг та зайвих витрат

Багато хто з нас замислювався над такими питаннями: «Чи сплачує за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?», «Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в органах Пенсійному фонду?», «Який страховий стаж я здобув?».

Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Тут зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду.

Детальніше...

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України модернізовано

Із 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб - портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Отже, користувачі веб–ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатися такими електронними послугами:

Детальніше...

Трудовий та страховий стаж. Яка різниця?

Трудовий чи страховий стаж? Яка між даними поняттями різниця та який з них важливий для нарахування пенсії? Чи належить навчання до стажу, чи можна офіційно… купити стаж?

1. Страховий, трудовий … Чи все ж таки… страховий?

Трудовий і страховий стаж. Часто ці поняття плутають. Здебільшого українці не знають, який стаж потрібний, щоб претендувати на довічне утримання від держави.

Пам’ятайте. Зараз для нарахування пенсії важливий лише страховий стаж. Іншими словами, це той період, за який або ви, або хтось замість вас сплачував страхові внески до Пенсійного фонду України. Сплатили – є стаж, не сплатили – стажу немає.

Детальніше...

Щодо Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування»

Сферою дії Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон) є правовідносини, пов’язані з порядком справляння та використання збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, на всій території України.

Частина сьома статті першої Закону визначає, що платниками збору є фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в підрозділах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону.

Детальніше...

Веб - портал електронних послуг Пенсійного фонду України

За час роботи на веб - порталі електронних послуг Пенсійного фонду України зареєстровано 1514 користувачів. Кожна особа, яка працює, зареєструвавшись на порталі, має змогу щомісяця бачити свої особисті дані внесені до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування .Зокрема :

 - які роботодавці подавали звіт стосовно цієї особи;

Детальніше...

Додаткова інформація