Верифікація даних. Про що потрібно повідомляти Пенсійний фонд

10 07 2020Фахівцями ПФУ постійно  проводиться верифікація особистих даних отримувачів пенсій, які містяться в електронних пенсійних справах. Простіше кажучи, верифікація – це порівняння інформації, отриманої від пенсіонерів та даними усіх можливих інформаційних систем, реєстрів, баз даних.

Детальніше...

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії

05 07 2020Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно. 

А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно. 

Детальніше...

З 1 липня Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії

Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду.

Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних.

Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Детальніше...

Прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарличчини

30 06 202030 червня 2020 року заступник начальника Кагарлицького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Віта Заїка провела прямий телефонний зв'язок з жителями Кагарлицького району. У ході прямого телефонного зв’язку фахівець Фонду надала кваліфіковані вичерпні відповіді на запитання громадян щодо пенсійного забезпечення, зокрема про індексацію пенсій з 01.05.2020 р., підвищення пенсії з липня, виплати по судових рішеннях та своєчасності фінансування пенсій.

Трудові книжки переводимо у цифровий формат

Сьогодні роботодавці зобов’язані вести паперові трудові книжки на всіх найманих працівників. Постановою КМУ від 27.11.2019 № 1084 запроваджено електронний облік трудової діяльності. Відомості про трудову діяльність працівника зберігаються в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, але у Реєстрі застрахованих осіб поки що немає повної інформації про трудовий стаж.

Детальніше...

Увага! Оголошення!

24 06 2020

Запитання – відповіді для громадян

19 06 2020 3№1 Чи правомірні відрахування з пенсії в розмірі 50% від її суми?

Відрахування з пенсії здійснюються в установленому законом порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов та вироків (щодо майнових стягнень), виконавчих написів нотаріусів та інших рішень і постанов. Відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» з пенсії може бути відраховано не більше як 50% від її розміру на утримання членів сім'ї (аліменти), на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також у зв’язку зі смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.

Детальніше...

УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЕКТ ЩОДО ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ТРУДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ

19 06 2020 2На засіданні Уряду, 3 червня 2020 року, схвалено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

«Фактично ми йдемо шляхом відмови від паперових трудових книжок. Ми визначаємо законодавчі підстави для автоматичного призначення пенсій за віком, через особистий електронний кабінет особи на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України», - поінформувала Міністр соціальної політики Марина Лазебна, під час виступу на засіданні Уряду.

Детальніше...

Додаткова інформація