Виїзний прийом для громадян с. Сущани

14 03 201714 березня 2018 року в приміщенні Сущанської сільської ради заступник начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовий Юрій Дмитрович провів виїзний прийом для громадян с.Сущани Кагарлицького району. Під час чого надано консультації правового характеру для 8 громадян, яких цікавили питання, що стосуються переоформлення спадщини, порзбавлення батьківських прав, визначення меж земельних ділянок та інші.

Детальніше...

Профілактичний захід в центрі зайнятості

06 03 201806 березня 2018 року фахівцями Кагарлицького районного центру зайнятості спільно з заступником начальника відділу правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено профілактичний захід щодо гендерної політики та відповідальності за домашнє насильство.

 

 

Детальніше...

Прийом громадян

22 02 2018 222 лютого заступником начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Ю.Д. в приміщенні Кагарлицької райдержадміністрації проведено робочу зустріч з начальником служби у справах дітей та сім’ї Прохоренко Л.М., в ході чого висвітлено проблемні питання домашнього насильства в сім'ях громадян і шляхи їх вирішення, обговорено норми Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” прийнятого 07.12.2017 року та проведено спільний прийом для громадян.

Детальніше...

Проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді

13 02 201813 лютого на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Кагарлицькому районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу у Ржищівській міській раді за участю: начальника управління пенсійного фонду в Кагарлицькому районі Трохименко С.І., начальника Ржищівського міського відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Журило О.В., начальника Ржищівського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Ярмоківської О.І., завідувача Ржищівською міською державною нотаріальною конторою Отькало С.В. та заступника начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісового Ю.Д.

Детальніше...

Інформаційно-роз'яснювальний захід в районному центрі зайнятості

06 02 201806 лютого заступником начальника відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Юрієм Дмитровичем проведено інформаційно-роз'яснювальний захід в Кагарлицькому районному центрі зайнятості, в ході якого громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, а також про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!” та прочитано лекцію на тему: “Відповідальність за домашнє насильство”.

Детальніше...

Додаткова інформація