Проведено правопросвітницький захід

12 11 201912 листопада 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено правопросвітницький захід в Кагарлицькій районній філії Київського обласного центру зайнятості та для громадян, що перебувають на обліку як безробітні прочитано лекцію на тему “Протидія домашньому насильству та відповідальність за його вчинення” та “Порядок призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям”. На заході були присутні 14 громадян.

Детальніше...

Інформаційні матеріали проекту «Я МАЮ ПРАВО​!»

04 10 2019

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід в центрі зайнятості

03 10 201903 жовтня 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено правопросвітницький захід в Кагарлицькій районній філії Київського обласного центру зайнятості, та для громадян, що перебувають на обліку як безробітні прочитано лекцію на тему “Порядок призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям” та “Чесна платіжка”. На заході були присутні 13 громадян.

Детальніше...

Здійснено виїзний прийом для громадян до Кадомської сільської ради

07 4 08 201907 серпня 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Кадомської сільської ради, що в с.Кадомка Кагарлицького району.  
    До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб по 7 питаннях, а саме: з питань соціального

Детальніше...

Проведено вуличне інформування

30 7 07 201930 липня, в день відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, відділом Кагарлицького бюро правової допомоги проведено вуличне інформування в м.Кагарлик. Під час заходу громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро

Детальніше...

Додаткова інформація