Вибори - 2019

Voting 00

Детальніше...

Виїзний прийом громадян


13 6 03 2019 113 березня 2019 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Переселенської сільської ради, що в с.Переселення Кагарлицького району.  
До мобільної точки доступу звернулось 6 осіб по 7 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (4), з питань земельного права (2), з питань сімейного права (1) та з питань земельного права (1).

Детальніше...

         Правопросвітницький захід в Переселенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

13 2 03 201913 березня 2019 рокуначальником відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги"Лісовим Ю.Д. в Переселенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, що в с.Переселення Кагарлицького району, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учнів 6-11 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Знай свої права дитино!”, “Кібербулінг” та “Булінг в школі”.

Детальніше...

Проведено робочу зустріч


22 3 02 2019 122 лютого 2019 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.Г. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій,

Детальніше...

Правопросвітницький захід в Стайківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

15 02 201915 лютого 2019 року начальником відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги"Лісовим Ю.Д. в Стайківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, що в с.Стайки Кагарлицького району, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учнів 5, 6-9 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Знай свої права дитино!”, “Кібербулінг” та “Булінг в школі”.

Детальніше...

Додаткова інформація