Робоча зустріч

10 4 01 201910 січня начальником відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Юрієм Лісовим в приміщенні Кагарлицької райдержадміністрації проведено робочу зустріч з начальником служби у справах дітей та сім’ї Лідією Прохоренко в ході якої висвітлено проблемні питання домашнього насильства в сім'ях громадян і шляхи їх вирішення, обговорено норми Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” прийнятого 07.12.2017 року та проведено спільний прийом для громадян.

Детальніше...

Робоча зустріч

21 12 201821 грудня 2018 року на виконання меморандуму про співробітництво начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. проведено робочу зустріч з начальником Кагарлицького міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації” у м.Києві та Київській області Салій Є.Г. в ході чого були обговорені питання про залучення до виконання функцій, покладених на відділ пробації, основним завданням яких буде сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими, проведення із засудженими соціально-виховної роботи та долучення до цієї роботи працівників Кагарлицького бюро, з метою ресоціалізації засуджених.

Детальніше...

Урочисте відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Що таке база правових консультацій «WikiLegalAid»?

«WikiLegalAid» - це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Вона була створена з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги. Зараз скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен хто має доступ до мережі Інтернет.

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід в Мирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

04 12 201804 грудня 2018 року головним спеціалістом відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Хамка Л.Г. в Мирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Кагарлицького району, що в с.Мирівка Кагарлицького району, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учнів 1-5 та 8-11 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Знай свої права дитино!”, “Кібербулінг” та “Булінг в школі”.

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід

23 11 201822 листопада 2018 року головним спеціалістом відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Хамка Л.Г. в Великоприцьківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Кагарлицького району, що в с.Великі Прицьки Кагарлицького району, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учнів 8 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги і проектом Міністерства юстиції України “Я маю право” та прочитано лекцію на тему: “Запобігання та протидія домашньому насильству”, “Дискримінація і упередження”, “Знай свої права дитино!”, “Кібербулінг” та “Булінг в школі”.

Детальніше...

Додаткова інформація