Виїзний прийом для громадян до Зеленоярівської сільської ради

16 09 202016 вересня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Зеленоярівської сільської ради, що в с.Зелений Яр Кагарлицького району, вул. Центральна, 1.

Детальніше...

Виїзний прийом для громадян

08 09 202008 вересня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Переселенської сільської ради, що в с.Переселення Кагарлицького району.  

Під час прийому розглянули - "Зміни в земельному законодавстві". Обговорили автоматизацію відносин між Державним земельним кадастром і Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, переведення у електронний вигляд відомостей Державного земельного кадастру, які існують в паперовій формі, зміна положень ЗУ "Про оренду землі" щодо процедури поновлення договорів оренди землі, автоматичне скасування державної реєстрації речових прав у разі прийняття судових рішень щодо скасування державної реєстрації земельної ділянки у базі ДЗК.

Детальніше...

Прийом громадян у вересні

Працівниками Кагарлицького бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги протягом вересня 2020 року проводитимуться виїзні безоплатні консультації для мешканців сіл із ЗЕМЕЛЬНИХ та інших питань.

08 вересня с.Переселення —  з 10.00 -12.00 год. 
16 вересня с.Зелений Яр —  з 10.00 -12.00 год. 
17 вересня с.Липовець — з 10.00 -12.00 год.

Прийом громадян проводитиметься в приміщеннях сільських рад.

Безоплатна правова допомога у смартфоні

13 08 2020Застосунок "Безоплатна правова допомога" - правовий порадник у смартфоні, який може стати в пригоді у багатьох випадках. У відеоролику розповідаємо, як користуватися застосунком, які функції у ньому є, чому він зручний для різних категорій людей.

Які права мають потерпілі у кримінальному провадженні, та як їх захистити

11 08 2020Пограбування, побиття, зґвалтування, вбивство, завдання матеріальної та моральної шкоди – від неочікуваної зустрічі з криміналом не застрахований ніхто. Відновити справедливість та покарати винного мають правоохоронні органи та суд. Фахівчиня Сарненського місцевого центру з надання БВПД Ірина Дубровська розповідає, які права мають потерпілі у кримінальному провадженні, та як їх захистити.

Детальніше...

Додаткова інформація