Координаційний центр з надання правової допомоги інформує

1 липня набрала чинності постанова ЦВК "Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання". Порядок встановлює процедуру визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, згідно з частиною четвертою статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

У цій інфографіці, розробленій Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», роз'яснюється, що необхідно зробити громадянину України без "прописки", щоб реалізувати своє виборче право.

Детальніше...

Система БПД запустила власний канал у TikTok та проводить конкурс для дітей

10 06 2020 2Ваша дитина любить фантазувати, уявляти себе режисером, актором? У неї є чудова можливість проявити себе на нашому акаунті в мережі "ТікТок"!

 Надсилайте нам короткі відео на будь-яку тему, що стосується прав дітей. Це може бути кліп, слоумо, відео з ефектами, дует, скетч. Умови - тривалість до 15 секунд, динамічність, озвучка українською мовою, вертикальний формат.

Детальніше...

Кагарлицьке бюро правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян

24 03 2020У зв'язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ “Кагарлицьке бюро правової допомоги” Білоцерківського місцевого центру з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно!

Детальніше...

Координаційний центр з надання правової допомоги інформує

Що ж, у країні послаблення карантину, а в нас відновлюється конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД.

Нагадаємо, що на першому етапі зареєструвалися 1009 адвокатів, документи яких відповідають встановленим вимогам, а 916 з них пройшли дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Детальніше...

Координаційний центр з надання правової допомоги

06 05 2020Координаційний центр з надання правової допомоги в рамках пілотного проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» (далі – пілотний проєкт) оголошує конкурс з відбору учасників тренінгу – адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на тему “Базові навички медіатора в кримінальних справах”. Учасники, що успішно пройдуть навчання, зможуть долучитися до реалізації пілотного проєкту.

Деталі – на сайті: https://bit.ly/35frdpz

Додаткова інформація