Проведено вуличне інформування в м. Кагарлик

03 03 202003 березня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. та головним спеціалістом відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Хамка Л.Г., проведено вуличне інформування в м.Кагарлик. Під час чого громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, досягнення, окреслено плани і перспективи на майбутнє.

Детальніше...

Правопросвітницький захід в Ставівській загальноосвітній школі

12 02 2020 212 лютого 2020 року працівниками відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. та Хамка Л.Г. проведено правопросвітницький захід в Ставівській загальноосвітній школі І-ІІІ, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учням 7-11 класів прочитано лекцію на тему: “Знай свої права дитино!”  та “Стоп булінг”.

Детальніше...

Виїзний прийом в с. Стави

12 лютого 2020 року працівниками відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. та Хамка Л.Г. здійснено виїзний прийом для громадян до Ставівської сільської ради, що в с.Стави Кагарлицького району.  

До мобільної точки доступу звернулось 11 осіб по 11 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (4), з питань земельного права (3) та з питань цивільного права (4).

Детальніше...

Виїзний прийом для громадян до Кадомської сільської ради

20 01 2020 320 січня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. здійснено виїзний прийом для громадян до Кадомської сільської ради, що в с.Кадомка Кагарлицького району.  

До мобільної точки доступу звернулось 7 осіб по 7 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (2), з питань земельного права (3), з питань спадкового права (1) з питань житлового права (1) та з інших питань (1).

Детальніше...

Проведено правопросвітницький захід в Кадомській загальноосвітній школі І-ІІ ст.

20 01 202020 січня 2020 року начальником відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Ю.Д. проведено правопросвітницький захід в Кадомській загальноосвітній школі І-ІІ, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учням 6, 7, 8 та 9 класів прочитано лекцію на тему: “Знай свої права дитино!”  та “Стоп булінг”.

Детальніше...

Додаткова інформація