Виїзний прийом в с. Стави

12 лютого 2020 року працівниками відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. та Хамка Л.Г. здійснено виїзний прийом для громадян до Ставівської сільської ради, що в с.Стави Кагарлицького району.

До мобільної точки доступу звернулось 11 осіб по 11 питаннях, а саме: з питань соціального забезпечення (4), з питань земельного права (3) та з питань цивільного права (4).

Усім присутнім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.

Під час прийому для громадян прочитано лекцію на тему “Пролонгація договору оренди земельної ділянки (паю) у разі смерті орендодавця”.

Також громадяни отримали роздаткові матеріали з питань вирішення земельних спорів, зокрема буклети за темами: прийняття спадщини, у складі якої є нерухоме майно у випадку відсутності у спадкоємців правовстановлюючих документів на майно, безоплатна передача земельної ділянки громадянам із земель державної і комунальної власності, встановлення факту належності особі правовстановлюючих документів.

Особливу увагу приділено питанням що стосуються земельного права, а саме: порядку переходу права власності на земельну ділянку при даруванні будинку, оформлення дублікату правоустановчого документу на земельну ділянку при втраті оригіналу, встановлення твердих меж земельної ділянки, порядку передачі у приватну власність земельної ділянки, порядку виділення земельної ділянки працівниками соціальної сфери, визнання спадщини на земельну ділянку відумерлою, порядку відмови від земельної ділянки та передачі її у комунальну власність, погодження меж земельної ділянки між сусідами.

Громадяни мали можливість отримати буклети “Бюро правової допомоги”.

12 02 2020