Правопросвітницький захід в Ставівській загальноосвітній школі

12 02 2020 212 лютого 2020 року працівниками відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. та Хамка Л.Г. проведено правопросвітницький захід в Ставівській загальноосвітній школі І-ІІІ, проведено правопросвітницький захід, в ході якого учням 7-11 класів прочитано лекцію на тему: “Знай свої права дитино!”  та “Стоп булінг”.

Діти були ознайомлені з видами булінгу, статистикою булінгу та домашнього насильства в Україні та світі, причинами та наслідками булінгу, а також дізналися хто із відомих людей стикався із такою вкрай важливою проблемою та як саме подолали ознаки булінгу.

Діти сприйняли захід із цікавістю, класні керівники класів пояснили таку зацікавленість школярів тим, що дана тема є актуальною для дітей такого віку та подана у цікавому сучасному форматі та легко сприймається і запам’ятовується. Після лекції деякі діти ставили особисті запитання, на які була надана вичерпна відповідь. Також дітям було залишено електронну адресу працівника Кагарлицького бюро правової допомоги та було запропоновано задати запитання в електронному форматі — на що школярі охоче погодились. На заході були присутні 57 учнів.

Для вчителів прочитано лекцію на тему “Протидія домашньому насильству”.

Серед учнів та вчителів розповсюджено роздатковий тематичний матеріал для школярів, їх батьків та вчителів навчального закладу.

Додаткова інформація