Проведено вуличне інформування в м. Кагарлик

03 03 202003 березня 2020 року начальником відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Лісовим Ю.Д. та головним спеціалістом відділу Кагарлицького бюро правової допомоги Хамка Л.Г., проведено вуличне інформування в м.Кагарлик. Під час чого громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, досягнення, окреслено плани і перспективи на майбутнє.

Всі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети "Безоплатна правова допомога”.

В ході заходу громадянам надано 12 правових консультацій (6 - соціальне, 1 - спадкове, 2 - сімейні, 1- виконання судових рішень, 1 - житлове, 1- інше (кримінальне).

03 03 2020 2