Зустріч з учнями школи та місцевими жителями с. Переселення

06 04 201706 квітня 2017 року в приміщенні Переселенської сільської ради відбулася зустріч заступника начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісового Юрія Дмитровича з місцевими жителями та дачниками, які проживають на території села Переселення Кагарлицького району.

Під час виїзного прийому, громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє та роздано населенню інформаційні буклети.

Громадян цікавили питання, що стосуються отримання субсидій, переоформлення спадщини, поділ майна між подружжям, виплата заборгованості по пенсіях, визначення меж земельної ділянки та інше.

Завдяки виїзній консультації, громадяни мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу та більше дізнатися про свої права, а також отримати консультацію щодо особистих проблемних питань.

По закінченню прийому громадян було проведено вуличне інформування на центральній вулиці села – Площа Миру та Комунарській.

06 2 04 2017Цього ж дня, заступник начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Юрій Лісовий провів інформаційно-роз'яснювальний захід в Переселенській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів, в ході якого педагогів і учнів 7,8,11 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги та прочитано лекцію на тему: “Насильство в сім'ї - насильство над дитиною”.