Зустріч з учнями школи та жителями с. Стайки з питань надання правової допомоги

12 04 201712 квітня в приміщенні Стайківської сільської ради відбулася зустріч заступника начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісового Юрія Дмитровича з місцевими жителями та дачниками, які проживають на території села Стайки Кагарлицького району.

12 2 04 2017Під час виїзного прийому, громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє та роздано населенню інформаційні буклети.

Громадян цікавили питання, що стосуються отримання субсидій, переоформлення спадщини, поділ майна між подружжям, виплата заборгованості по пенсіях, визначення меж земельної ділянки та інше.

Завдяки виїзній консультації, громадяни мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу та більше дізнатися про свої права, а також отримати консультацію щодо особистих проблемних питань.
По закінченню прийому громадян було проведено вуличне інформування на центральній вулиці села – Шкільній та Шевченка.

12 3 04 2017Цього ж дня, заступником начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Юрієм Дмитровичем проведено інформаційно-роз'яснювальний захід в Стайківській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів, в ході якого педагогів і учнів 8-11 класів ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги та прочитано лекцію на тему: “Насильство в сім'ї - насильство над дитиною”.