Зустріч з місцевими жителями с. Леонівка

07 06 201707 червня 2017 року в приміщенні Леонівської сільської ради відбулася зустріч заступника начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісового Юрія Дмитровича з місцевими жителями та дачниками, які проживають на території села Леонівка Кагарлицького району.

Під час виїзного прийому, громадян ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє та роздано населенню інформаційні буклети.

07 2 06 2017Громадян цікавили питання, що стосуються отримання субсидій, переоформлення спадщини, поділ майна між подружжям, виплата заборгованості по пенсіях тавизначення меж земельної ділянки.

Завдяки виїзній консультації, громадяни мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу та більше дізнатися про свої права, а також отримати консультацію щодо особистих проблемних питань.

По закінченню прийому громадян було проведено вуличне інформування на центральній вулиці села – Центральній та Польовій.