Виїзний прийом громадян

16 06 201716 червня 2017 року в приміщенні Кагарлицького міськрайонного відділу з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України заступником начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Юрієм Дмитровичем було проведено виїзний прийом, під час чого надано консультації 8 громадян, яких ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги та роздано населенню інформаційні буклети.

Громадян цікавили питання, що стосуються визначення меж зеельної ділянки, поділу майна між подружжям, отримання субсидій та інше.

Завдяки виїзній консультації, громадяни мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу та більше дізнатися про свої права, а також отримати консультацію щодо особистих проблемних питань.
16 2 06 2017