Виїзний прийом для громадян в с.Расавка

03 8 11 201703 листопада 2017 року заступником начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Юрієм Дмитровичем здійснено виїзний прийом для громадян в с.Расавка Кагарлицького району.

Під час виїзного прийому, прийнято 2 громадян, яких ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє та роздано населенню інформаційні буклети.

Громадян цікавили питання, що стосуються виплат заборгованості по пенсіях, визначення меж земельної ділянки.

Завдяки виїзній консультації, громадяни мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу та більше дізнатися про свої права, а також отримати консультацію щодо особистих проблемних питань.
По закінченню прийому громадян було проведено вуличне інформування на центральній вулиці міста – П.Мирного.

Також, було відвідано за місцем проживання пенсіонера та дитину ВВВ Сеник Г.О., 1929 року народження, якій надана юридична консультація з приводу визначення меж земельної ділянки.

03 7 11 2017