Виїзний прийом громадян в с. Горохове

23 11 201723 листопада 2017 року заступником начальника відділу "Кагарлицького бюро правової допомоги" Лісовим Юрієм Дмитровичем здійснено виїзний прийом громадян в с. Горохове Кагарлицького району.

Під час виїзного прийому, прийнято 10 громадян, яких ознайомлено з діяльністю системи безоплатної правової допомоги, роботою Кагарлицького бюро правової допомоги, поінформовано про основні цілі, завдання, перші досягнення бюро, а також окреслено плани і перспективи на майбутнє та роздано населенню інформаційні буклети.

Громадян цікавили питання, що стосуються виплат заборгованості по пенсіях, визначення меж земельної ділянки, соціальної допомоги на дітей та ін.

Завдяки виїзній консультації, громадяни мали можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу та більше дізнатися про свої права, а також отримати консультацію щодо особистих проблемних питань.
По закінченню прийому громадян було проведено вуличне інформування на центральній вулиці міста – Загоруйка.

Також, було відвідано за місцем проживання пенсіонера та дитину ВВВ Остролуцьку Г.М., 1939 року народження, якій надана юридична консультація з приводу визначення меж земельної ділянки.

23 2 11 2017